x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
PL EN DE RU
Total-Pack

Folie do palet maszynowe

Transport wiąże się nieodzownie z ryzykiem uszkodzenia ładunku. Jednym ze sposobów na zminimalizowanie tego ryzyka jest stosowanie dobrej jakości folii stretch do palet. Wybierając folię stretch istotne jest zwracanie uwagi na jej funkcjonalność a nie wyłącznie na cenę za jaką kupimy kilogram folii.

Folia wysokiej jakości jest znacznie tańsza w ostatecznym rozrachunku. Jest bardziej rozciągliwa i  wytrzymała. Ponadto przy wysokojakościowej folii można obniżyć jej grubość zmniejszając tym samym jej zużycie.

Folie Stretch Perfecta to najwyższej jakości 5-warstwowe folie LLDPE do zabezpieczania ładunków na paletach.

Do produkcji naszych folii używane są wyłącznie wyselekcjonowane granulaty nowej generacji. Dzięki temu folia posiada stabilne parametry techniczne (jakość) oraz wysoką wydajność i rozciągi dochodzące do 330%. Folia Stretch Perfecta nadaje się do wszystkich typów owijarek. Jest idealna do wysokowydajnych owijarek automatycznych (patrz owijarki do palet).

Typ folii dobierany jest stosownie do urządzenia oraz rodzaju ładunku. Folie nasze są wysoko przeźroczyste, standardowo posiadają wewnętrzną stronę klejącą.

Na życzenie klienta możemy zaoferować folie z jednostronnym poślizgiem, oraz folie z filtrem anty UV dla ładunków narażonych na działanie promieni słonecznych.
Dodatkowo oferujemy folie stretch kolorowe (białe, czarne, niebieskie, zielone, czerwone), ukrywające zawartość owiniętej palety lub pomagające w  identyfikacji towaru na magazynie. Mogą również służyć jako zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem do ładunku na palecie.
Nazwa Rozciąg Grubość Szerokość Waga rolki Waga tulei Ilość rolek na palecie
Standard 160% 12÷30 my 50 cm ~16 kg ~1,6 kg 56
Medium 180% 12÷30 my 50 cm ~16 kg ~1,6 kg 56
Power 220% 12÷30 my 50 cm ~16 kg ~1,6 kg 56
Super power 270% 12÷30 my 50 cm ~16 kg ~1,6 kg 56
Super power extra 300% 12÷30 my 50 cm ~16 kg ~1,6 kg 56
Czarna, Biała, Niebieska, Zielona, Czerwona 150% 12÷30 my 50 cm ~16 kg ~1,6 kg 56

« wróć

Kontakt

Total-Pack Sp z o.o.
10-450 Olsztyn
ul. Piłsudskiego 72c

tel: 89 534 36 00
fax: 89 533 67 78
biuro@totalpack.pl
RZESZÓW
35-206 Rzeszów
ul. Okulickiego 18

tel./fax 17 864 25 55
tel. 17 861 14 73
rzeszow@totalpack.pl
WARSZAWA
Platan Park 02-822 Warszawa
ul. Poleczki 23

tel. 22 894 70 78
fax 22 855 78 26
warszawa@totalpack.pl
Witamy na stronie firmy Total – Pack. Naszą specjalnością są wysokiej klasy materiały opakowaniowe, między innymi folie stretch i przemysłowe, taśmy pakowe, jak również urządzenia pakujące. Oferujemy także różnorodne akcesoria usprawniające proces zabezpieczenia towarów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bogaty zasób wiedzy z tej dziedziny pozwoliły nam przygotować dla Państwa asortyment, który wyróżnia się znakomitą jakością i wszechstronnością. Jako ceniony producent folii stretch, taśmy pakowej i innych wyrobów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że spełnią one oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Folie przemysłowe - Zajmujemy się sprzedażą folii przemysłowych, które wykorzystywane są do zabezpieczania danych towarów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest pakowanie także przedmiotów o niestandardowych, nietypowych kształtach.

Folie rolnicze - W szerokim asortymencie Total Pack znajdują się wysokiej jakości folie rolnicze do balotów, kiszonek czy sianokiszonki. Ofertę uzupełniają siatki i rękawy siatkowe, a także specjalistyczne sznurki rolnicze. Gwarantujemy duży wybór produktów oraz atrakcyjne ceny.

Taśmy z nadrukiem - Jesteśmy producentem taśm z nadrukiem. Przy tworzeniu tych akcesoriów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Za jego sprawą możliwe jest uzyskiwanie lakierowanej powłoki zabezpieczającej wierzchnią część produktu. Dzięki temu naniesione grafiki są odpowiednio chronione.

Taśmy samoprzylepne - Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy najwyższej jakości taśmy samoprzylepne. W naszej ofercie dostępne są produkty wykonane z kauczuku naturalnego, modyfikowanego czy akrylu. Do woreczków foliowych proponujemy produkty z PVC, pozwalające na szybkie i łatwe ich zamykanie.

Taśmy pakowe - Dostępne u nas taśmy pakowe to różnorodność ich funkcjonalności, dostosowana do potrzeb naszych klientów. Oferowane są materiały samoprzylepne, maskujące, wzmocnione czy specjalistyczne. Istnieje również możliwość wykonywania na nich nadruków.

Woreczki strunowe - Oferujemy również praktyczne torebki i woreczki strunowe, przeznaczone do przechowywania różnych elementów. Dzięki specjalnemu zamknięciu, możliwe jest ich wielokrotne, bardzo wygodne otwieranie oraz zamykanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.